Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-10, 19:19   #101
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no tak, ale ja nie używałm w sumie minerałów - to na co mi te pędzle
a oni mają taki pędzel coby sie do pudru normalnego nadawał ( mojego bendeda truskawkowego żeby nie było OT - bo ja jakiś nowy potrzebuje...
pedzelki EDMu sa super ja tez kupowalam przez zbiorowe zamowienie i za jeden wyszlo mi cos ok 20zl, za taka cene sie oplaca i to bardzo

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dimity rób szybciutko zdjęcie
mnie strasznie kusi ten rozświetlacz ale nie lubie mocnego rózu
zrobie jutro przy dziennym swietle bo teraz nie wyjda ladne:/
ale mocny roz to to na pewno nie jest dla mnie jest to praktycznie bialy odcien z poswiata rozu nalozylam dzisiaj przed wyjsciem na ta pierwsza pomoc (gdzie manekin Ania nie chcial ze mna wspolpracowac:[) i efekt byl bardzo ladnycos jak shimmery Diora

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dimiti dzięki
ale głupie jesteśmy normalnie reakcja jak by respiratory przestały działać
nooo troszke

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15775296]pamietam, ze zamawialas stare 5-tki Diora. Sprobuj nowe, sa matowe.
Shiseido ma mat(bardzo mat). Chanela nie mialam, ale sa bardzo transparentne ponoc a ja lubi ciemne kolory. Lancome ma maty rowniez, tylko w czworkach one sa tak dobrane, ze lacza mat z satyna lub metalicznym kolorem.

Panika to malo powiedziane. Smigam po wizazu, nagle nie dziala. Choc cisnienie lekko skoczylo mysle sobie "nic to - bede dzielna i wlacze truskawe czekajac na dzialajacy wizaz". Truskawa sie nie zaladowala wiec musiala #%&#%#@ sobie dla relaksu bo ile mozna czytac Onet .

Ekhm, zdjecie prosze .[COLOR="Silver"][/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę wejść
ja moglam wejsc na dzial Makijaz a pozniej juz lipton i na zadne kosmetyki mnie nei wpuszczalo
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja tez nie, ale skoro mowicie ze wyższe ceny to w formie protestu ide na allegro
hehe i co? cos ciekawego jest?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora