Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-14, 11:38   #1642
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Nie widzę u siebie drobinek i nie w tym z Nacre u mnie problem. Podkładu nie używam, tylko, jak już napisałam, krem z filtrami, na to puder i dopiero kulki Guerlaina - twarz wygląda super . Nacre używam do poprawek, drobinek jakoś nie widzę, poza tym wydaj mi się ten puder nie dość miałki. Nie daje takiej subtelnej poświaty i chyba jednak nie w podkładzie problem.

Urodziny to dodatkowy pretekst do wykorzystania zniżki i dokładnego zapoznania się z ofertą perfumerii .
A jakiego pudru używasz na filtr? I jakie kulki na wykończenie? Trzyma to wszystko mat?

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka kuleczek Gold Temptation i cieni nr 403 Mysterious Butterfly ... winterki sobie darowalam ...
Gratuluję! Nie ma to jak zdobyć coś upragnionego

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... powiedzcie mi ,czy swiateczna edeycja w styczniu zniknie z polek sklepowych,by ustopaic miejsca nowej kolekcji?? czy nadal bedzie w sprzedazy??Zakochalam sie w cieniach BAL DE MINUIT i mysle juz o nabyciu ich na zapas, ale dopiero w styczniu...
Ja mam nadzieję, że jeszcze będą, bo też na nie poluję

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Mnie niestety wszystkie pudry Guerlaina zapaychają
Nie wiem z czego to wynika, jaki składnik zawinił, może dlatego, że są tak mocno perfumowane
Nacre oczywiście tez kupiłam czytając Wasze zachwyty i klops, to samo co zawsze. Leży teraz w kącie szuflady, nawet tam nie zerkam.
No ładnie... Jak wszystkie tak robią, to już jest bardzo nieciekawa sprawa
Jeszcze zapytam - sypkie też?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora