Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-15, 16:51   #2512
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was stosowała bazę pod makijaż? Testowałam ją tylko na dłoni, ładnie wygładziła mi skórę... ale zastanawiam sie jak z trwałością? I czy zapycha?
Chodzi mi o taką bazę w tubce, taki wodnisty-żel... mała tubka kosztowala 19 zł i zastanawiam sie czy się nie skusić. Jeśli któraś ja miała, stosowała także pod cienie?
Chciałabym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
Ja ja mialam, teraz przeszla w spadku do mojej mamy. Na twarz uzywalam okazyjnie tzn. kiedy mialam jakies wazniejsze wyjscie. Tak jak to baza silikonowa, wygladza, daje poslizg podkladowi, matuje cere i przedluza trwalosc makijazu. Nie zauwazylam zapychania, ale jak juz pisalam od czasu do czasu to krzywdy nie zrobi.
Jako baze pod cienie tez zdazylo mi sie stosowac, za to gdzies czytalam ze nie powinno sie tego robic...
Ale mniejsza z tym. Po nalozeniu na powieki musialam ja prypudrowac i dopiero nakladac cienie. Niestety nie wzmacnia koloru cieni co najwyzej przedluza trwalosc. Nie wiem czy u kazdego sie sprawdzi, bo badz co badz nadaje poslizgu i cienie nie za bardzo maja sie do czego przyczepic.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora