Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 09:53   #864
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A wiesz czy ta sukienka naprawdę tak wygląda ? Pytam, bo w aukcjach są zdjęcia katalogowe, a rzeczywisty towar może być daleeeeeko inny Ostatnio szukałąm sobie sukienki na sylwestra i spodobała mi się ta pierwsza. Pisała do sprzedawcy o rozmiar i zawsze szybciutko odpowiadał. jak poprosiłam o rzeczywiste zdjęcie to od razu odpsał, że nie ma czasu zrobić takiego zdjęcia napisałam więc kilka maili do ludzi, którzy ja kupili i jedna osoba mi przysłała zdjęcia Podejrzewam, że nawet podłogi nie dałoby się tym umyć Chyba domowa krawcowa bierze zagraniczny katalog i próbuje coś podobnego uszyć, a zdjęcie do aukcji wstawia z katalogu. Zresztą zobaczcie same - ostrzegam zdjęcia mogą być drastyczne, więc osoby o słabych nerwach niech nie oglądają
Ta z katalogu faktycznie piękna, sama bym się na taką skusiła. Mam nadzieję że ludzie którzy kupili wystawią odpowiednie komentarze a nie: wszystko okco by się nikt więcej nie naciął.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora