Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 20:32   #4632
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ta opowieść nie brzmi dobrze Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, co czułaś jako dziecko.
W moim przypadku sprawa nie jest taka oczywista, bo ja nie jestem nerwowa, nie wybucham, nerwy mnie nie ponoszą. Ja po prostu bez przerwy jestem niespokojna, nie umiem dobrze opisać tego uczucia, to tak, jakbym cały czas była skulona do środka, ściśnięta, napięta, jakbym miała jakąś obręcz na żołądku. I ta uporczywa kula w gardle ... Właśnie przez nią myślałam, że to tarczyca.
no właśnie ja tak sie czułam....tylko jak próbowałam mamie wytłumaczyć i widziałam jak noc nie rozumie to mną rzucało .... dlatego do dziś dnia moja mama uważa, ze gram .... że tak naprawdę jestem naburmuszoną, złośliwą dziewczyną iii i nawet gdyby zmieniła o mnie zdanie, to nie wiem, czy ja w tę zmianę uwierzę

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a ja nie mogę napisać, WB czuwa
aljaka, wysłałaś CS ?
właśnie pisze do Cię PW to jest zgranie
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
ratunkowa automatyczna. Jak się niechcący znajdę za burtą, to mnie wyciągnie, choćbym nie była w stanie niczym sama ruszyć

Kamilko, jak ja Cię dobrze rozumiem... Trzymaj się
a po ile to i gdzie, bo ja bym dla mojego i dziatwy na kajaki wezmła
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora