Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-21, 11:04   #94
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
No właśnie nie wszystko, ale jak chcesz to jak Emanko zerknij na bloga i tam jest co nieco wyjaśnione w chwili słabości chyba pisałam tam wpis, bo właściwie nie wiem po co. Długo by gadać, ogólnie za dużo było planów, które nie wypaliły, za dużo czekania, za dużo tłumaczenia wszystkim dlaczego nie jestem jeszcze w Hiszpanii skoro od pół roku powinnam tam już być, jego niezdecydowanie a może moje niezrozumienie i dziecinność. Mam nadzieję na happy end tego wszystkiego, ale logicznie myśląc to wcale nie dochodzę do happy wniosków, więc wolę nie myśleć. Ale żebyście mnie za bardzo nie żałowały to zapewnię Was, że się wzajemnie kochamy, co do jego uczuć nie mam wątpliwości, więc jeśli rozwiążą się problemy, na które nie mamy wpływu to będziemy żyli długo i szczęśliwie. A jak nie, to nie.
miałam chwilkę czasu i zerknęłam teraz na bloga...wiesz, może przechodzicie po prostu taki zwyczajny kryzys - podobno pojawia się zawsze po 2 latach związku.no i jesteście rozdzieleni, a to ma wielkie znaczenie - odległość zabiła mój związek, ale trzymam mocno kciuki, aby wam się jednak udało
zawsze możesz wpaść na wirtualną herbatke do mnie

emanko, czarnula - też zapraszam na herbatkę i pierniczki
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora