Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 19:04   #2078
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chyba gdzies wklejalam zdjecia, ale na poprzednik watku
nic na rece nie uchwycil aparat puder jest praktycznie bialy i ma srebrne drobinki- przypomina mi w efekcie mythic, z tym, ze ciut mniej ma tych dorbinek

U nas Inglot tez na stronie kolorowki nie ma. Co on bedzie sie promowal na stronie jak juz znany w USA jest tylko u nas malo kto o nim wie

warto

tak

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



wez turkus napiszesz nam czy warto
ja wzielam turkus jakby co

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16098248]W probniku na Truskawce wyglada na bez stad moja prosba bo w kwc napisalas, ze jest bialy. Widocznie Tru sie pomylila.
-------------------------------------------------------------


Chcialam sie pochwali, ze jako opanowana i stanowcza kobieta kliknelam tylko na perfumy i krem pod oczy Borghesa . Nie to co Wy, majatek przepuszczacie na Truskawce . Potrafie nad soba zapanowac - taka jestem swietna .
Jeszcze tylko klikne sobie bialy puderek Scotta, moze meteoryty, Shimmer Diora Pop jak sie pojawi i chyba tonik Borghese. I juz wiecej niz mi nie potrzeba. Nic a nic.

edit: i Bobbi Brown jeszcze. A tak to juz nic mi nie trzeba.




edit: kredki Lancome to chyba staruszki sa bo na stronie ich w ogole nie ma[/QUOTE]
faktycznie opanowanie i nic a nic nie potrzebujesz
te kredki widzialam w marionnaudzie dzisiaj [po 130 zl ] ale tylko czarna mieli.
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
znalazłam takie coś
http://www.yslbeautyus.com/make-up-c...duct_info.html
no i kto mi doradzi czy ivory czy blond?
boję się że ten ivory z domieszką różu
a blond powinien być chyba równie jasny tylko bez różu...

któras poznanianka kojarzy w której sephorze jest ysl? bo wiem że w większości nie ma i ostatnio w jednej znalazłam ale nie pamiętam w której
ooo rany, no zabic to malo trzeba bylo dzwonic albo smsowac, tej! ysl jest w sephorze i w douglasie w browarze, a ja dzisiaj bylam w obu, to bym dala znac
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też tyle samo

Ciagle czekam z płaceniem, bo czekam na relacje z Douglasa jednej z truskaweczek na temat Borghese: kremu pod oczęta i toniku
czyzby to o mnie chodzilo?
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
ilios byłaś w Douglasie

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------





bylam bylam melduje sie

pani w douglasie malo sprytna byla
tonik kosztuje 130 zl, krem 243.
ogolnie pani mega poleca krem, mowi, ze swietny i z ich asortymentu moze sie rownac tylko z jakims kremem kanebo z jedwabiem. jest to krem dla mlodej skory [po 25 roku zycia - idealnie dla mnie ] przeciwko pierwszym oznakom starzenia, zanieczyszczeniom, wolnym rodnikom i takim tam. ma witamine c i mineraly

ja klikam na zapas
z tonikow pani polecala jakis inny z borghese, o tym za duzo nie wiedziala, ale tez go klikam, a co tam

i mam shiseido luminizing l3
w sephorze taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaakie tlumy....
a jakby co to w marionnaud maja promocje 20% na makijaz, a promo z seph dotyczy tez zestawow.

aaa Mejkapownia - zestawow clinique w promo nie bylo w zadnej z tych drogerii
ilios jest offline Zgłoś do moderatora