Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-29, 01:50   #4320
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej hej lachony
siedzę z poparzoną buzią po frakselu, poliki i powieki jakbym piła przez miesiące na mrozie i jakby mnie lano regularnie po twarzy co 2 dzień - masakra. Mam nadzieję że bedzie efekt - chodzi mi głównie o zwężenie porów na polikach, zmazaniu kilku - dosłownie 6-ciu cieni po plamach (cosmelan sczyścił plamiska ale cienie zostały) i powieki maja się zagęścić, i oby się ziściło.
Powiem że troche mnie podłamałyście informacją że nie skuteczny albo mało skuteczny ten fraksel, - bo tani nie jest a bolesny...łola błoga .
Buziaczki dla Szymka niech cieszy się beztroską w ramionach mamy (biedaczek jeszcze tyle go w życiu czeka ech przedszkola, szkoły, egzamin, zarosty, krosty, trądziki, łysienie, zmarchy, no i co gorsza wszelakie problemy skórno-sylwetkowo-urodowe wybranki swojego serca- aż włos się na głowie jeży jak sobie człowiek uświadomi, a to tylko wierzchołek góry lodowej hihi) - no lekko chłop nie będzie miał, my już połowę mamy za sobą - to tak na pociechę hihi .
Dziewczyny słyszałyscie coś o zabiegach wyszczuplających typu: focus rf, ultracontur, Lipo Royal czy body by thermage, tzn chodzi mi o informacje dotyczące skuteczności w walce z cellulitem lub pozbyciem się tkanki tłuszczowej tam gdzie ćwiczenia się nie sprawdzają np w okolicy kolan.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam wszystkie urocze salamandry
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora