Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 16:42   #2420
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dla mnie niekoniecznie ale kto co uwaza
!
Ale ja pytałam o Twoją opinie, to czym się różni Twoim zdaniem brudny od chłodnego?
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Warszawa takimi kwotami się nie interesuje Mi warszawiacy puszczają nawet paki za ponad 200zł Raz złapali tylko taka za grubo ponad 300zł
Jak to możliwe, mi łapią prawie wszystko powyżej 100 PLN

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że tego typu reklama z "gwiazdami" na mnie kompletnie nie działa. JLo jeśli używa, to jej za to ładnie zapłacili, a poza tym ma sztab ludzi, co za nią biegają i jej pudrują nosek i jeszcze Photoshopa.
A ja jestem strasznie podatna na taką reklamę, szczególnie ja mi się podoba osoba, która w niej bierze udział

Dziewczyny opowiem Wam moją historię związaną z podkładem YSL
Myślę nad nim od kilku dni, wczoraj zaglądnełam do Sephory (takiej której nie lubię, bo personel niezbyt pomocny, no ale była mi po drodze)....Oblookałam podkład - było ok. 7 testerów odcieni. Nie prosiłam o próbkę, bo ja i tak nie potrafię ocenić czy podkład jest dla mnie po jednym czy dwóch użyciach no i tam ciężko kogoś złapać, kto by tę próbkę dał, a ja się śpieszyłam.....Dziś postanowiłam jednak, że przechodząc wstąpię po tę próbkę.......podeszłam do półki, a tam został z tych 7 testerów tylko 1.....testery pozostałych podkładów były mniej więcej w takiej ilości jak wczoraj....nie wiem dlaczego ale od razu sobie pomyślałam, że od wczoraj odwiedziły tę Sephorę setki truskawkomaniaczek i dlatego zabrakło już testerów
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora