Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - La Roche-Posay, Effaclar Duo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 11:20   #269
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
ksenka

No właśnie ja po takim tragicznym wysypie - po duo, ratuję się cicapeelem no i muszę przyznać, (choć to dopiero 5 dzień), że efekty są i to naprawdę lepsze niż się spodziewałam. W zaleceniach jest napisane żeby cicapeel stosować, co 2 dzień, ale ja miałam ostatnio na buzi tragedię do potęgi (wielkie bolące guzy) i użyłam cicapeela bez odstępu a nawet w ciągu dnia. Efekty- (tylko proszę pamiętać, że ja mam specyficzną skórę) 1. guzy przestały rosnąc i boleć 2. mam wrażenie, że skóra odżyła tzn. jest jakby bardziej zdrowa- tak jakby odżywiona od środka 3. małe przebarwienia są mniej widoczne 4. zasinienie na tych bolących guzkach dużo jaśniejsze - sama byłam zdziwiona 5. MOJA skóra nie jest ściągnięta. Cicapeel nie spowodował u mnie łuszczenia - spokojnie po użyciu Vichy aqalia nałożyłam podkład matujący i poszłam na Sylwestra. Nie powoduje też pieczenia U MNIE!!! tylko niewielkie krótkotrwałe swędzenie.
Tak, więc jak na razie jest tak samo dobrze jak po starym activie. Jak będzie dalej doniosę niezwłocznie.
Pozdrawiam
Ja po duo tez mialam wysyp i to okropny wygladalam jakby mnie ktos z procy wyszczelal kamieniami az mi sie plakac chcialo jak na siebie patrzylam ale na forum mi dziewczyny powiedzialy ze wysyp to normalne i zebym nie przestala uzywania duo, raz tylko przestalam bo dziewczyny myslaly ze moze mam uczulenie na kwasy albo cos ale powrocilam po 3 dniach znowu do duo , stosuje go juz poltora miesiaca a wysyp zszedl jakis tydzien temu dopiero wiec u mnie wysyp trwal ponad miesiac teraz widze duza poprawe na buzi i oby bylo coraz lepiej wiec tym wszystkim ktorzy maja wysyp po duo nie przestajcie stosowac bo widocznie taki wysyp jest potrzebny do oczyszczenia twarzy .
A ten cicapeel ile kosztuje bo pisalas ze jakis drogi jest , moze bym go siostrze polecila jak piszesz ze taki dobry jest bo moja siostra ma duzo takich gul na twarzy i ma blizny po tradziku
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując