Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodne perfumerie internetowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 15:05   #1788
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez lux perpetua Pokaż wiadomość
Heh, tak, przyznam, że właśnie z powodu skojarzenia z waszą dyskusją wkleiłam ten artykuł
Uwielbiam czytać takie dysputy nt. znaczenia marketingu itp.
Artykuł wspaniały

Tak na marginesie, osobiście twierdzę że jedynym produktem wartym swojej ceny są perfumy. Tu wysoka cena idzie w parze z niepowtarzalnym urokiem zapachu, który przenosi nas w inny świat! Kupując wymarzone perfumy nie tylko spełniamy marzenia, ale i łączą się one z niepowtarzalnymi chwilami w naszym życiu, a także z prestiżem, miłością, świętowaniem

Z kremami się zgadzam bo wierzę olśniewającej i młodej choć bardzo wiekowej Joan Collins, która także (jak w tym artykule z Przekroju) opowiada w swej instruktażowej książce o zwykłym kremie Nivea... Z drugiej strony, jeśli kogoś stać to fajnie że może używać. np. kremu za 1000 zł; na pewno jest milszy w użytkowaniu a co z tymi pieniędzmi robić? życie jest krótkie, kto może ten kupuje luksusowe dobra materialne a nie chowa kasę pod siebie

Podobnie z ciuchami - niezależnie od marki ich wyprodukowanie nie jest kosztowne a sweterek za 400 zł może po jednym założeniu czy upraniu wylądować w koszu... sęk w tym by kupować to na co stać i co przynosi frajdę!

U mnie w wyborze miejsca zakupu perfum (net czy sklep na mieście) dużą rolę odgrywa komfort. Dlatego choć często kupuję perfumy w necie, nieraz wolę przepłacić powiedzmy do 40 zł a nie łamać sobie głowy czy produkt będzie ok... no i łatwiej mi wstąpić na 5 minut do douglasa po pracy niż w napięciu oczekiwać kuriera który może przybyć nie w porę czy stać w kolejce na poczcie... Za to produkty nie do kupienia na mieście (w 2009 roku dla przykładu Cabotine, Hot Sonia Rykiel, Private Collection w wersji EDP) kupiłam w sklepach internetowych i opłaciło się!

Ważne by NAJPIERW zbadać ceny na mieście a POTEM ewentualnie kupić w necie - parę razy przepłaciłam w znanych internetowych perfumeriach a wkrótce w Rossmannie czy Superpharm plułam sobie w brodę bo tam te produkty były sporo tańsze

Edytowane przez kroliczek190
Czas edycji: 2010-01-02 o 15:18
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora