Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 22:21   #2014
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ooo to na puch po myciu i łamanie polecam moje najnowsze odkrycie - żaden jedwab! nie przetłuszcza a błyszczące i taaakie zdrowe, jak mokre.
skuszę się chyba, mam zamiar się do nich w tym tygodniu przejechać, to zaszaleć bardziej z zakupami mogę, skoro za przesyłkę nie muszę płacić (aljaka, nie chcesz czegoś? )
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
serię seboradin niger właśnie
na mnie nie zadziałało
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Właśnie usłyszałam w wiadomościach, że w Czechach marihuanę zalegalizowali Czemu u nas się tak bronią i do tego jeszcze zaostrzają przepisy. Przecież mogliby kontrolować rynek i jeszcze budżet by na tym zarabiał!
nie doczekamy się tego zbyt szybko prostytucję też by mogli zalegalizować i zarabiać na tym, ale przecież lepiej udawać, że takie rzeczy to u nas miejsca nie mają, a jeśli już to marginalnie- już widzę te wpływy do budżetu z tego co "marginalne"

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ja po pokrzywie w szamponie mam gwarantowany mega snieg śnieg na włosach. A może na delikatniejszy szampon zmienić? mi tak pomogło...
a po pokrzywie w kubku?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora