Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Oli - Agentki :))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-26, 12:37   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Oli - Agentki :))

Iwonalodz napisał(a):
> Droga Olusiu [img]icons/icon7.gif[/img]
> Nie wiem, czy pamiętasz nasze rozważania na temat tuszy do rzęs ?? [img]icons/icon41.gif[/img]

czesc kochanie [img]icons/icon29.gif[/img] pewnie, ze pamietam [img]icons/icon7.gif[/img]
> Więc mam coś dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img] Dla siebie też [img]icons/icon7.gif[/img] pamietałas ? [img]icons/icon7.gif[/img] super [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

> Ale musisz nakreślić jakie masz rzęski [img]icons/icon7.gif[/img]
> Bo ja jestem brunetką i lubię wyrazisty (ale naturalny) makijaż [img]icons/icon7.gif[/img] identyko jak ja, tylo ze ja blondi, ale po tatusiu cieeemna oprawa oczu, bardzo ciemna [img]icons/icon10.gif[/img]

Mam długie, czarne, wykręcone rzęski tylko chudzinki [img]icons/icon12.gif[/img] DOKŁADNIE jak ja [img]icons/icon7.gif[/img]
> I już zużyłam tyle tuszy że hej i ostatnio powróciłam do tego Loreala 4X o którym rozmawiałysmy oststnio

własnie oceniłam go na KW, wydawał mi sie ok, ale oceniłam na 2.. a na Gadzince wygląda tak pieknie..chlip..
i co widzę (bo powróciłam na zasadzie:powrotu do przeszłości [img]icons/icon12.gif[/img] ) super jest Generous HR [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1jupi.gif[/img] Który właśnie mi się kończy [img]icons/icon7.gif[/img] Jest ulepszoną ( oniebo) wersją Loreala [img]icons/icon7.gif[/img] Pięknie pogrubia, rozdziela, żadnego osypywania ani misia pandy,ale jest gęstszy niz Loreal [img]icons/icon7.gif[/img]

mówisz kochanie ? [img]icons/icon7.gif[/img] trzeba bedzie przetestowac [img]icons/icon7.gif[/img] hmmm..a wiesz co mi sie rzuciło w oczy ? reklamowany ostatnio Dior /DiorShow..miałas juz do czynienia ? limitowana edycja- wiosna/lato 03.. tak sie nad nim zastanawiam, ale z Diorem w oczach nie miałam do czynienia.. [img]icons/icon12.gif[/img]

> Napisz mi co lubisz i co masz a ja opiszę wrażenia [img]icons/icon7.gif[/img]
> I może wtedy byś sobie wypróbowała w perfumerii [img]icons/icon7.gif[/img]
> Ale haosik zrobiłam, co ?? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img]
> Mam nadzieję ze cosik zrozumiałaś, bo ja jedna reka piszę a druga sprzątam i gotuję [img]icons/icon7.gif[/img]
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
> [img]icons/icon40.gif[/img]

Kotek, dzieki za namiary, wlasnie leze na zakupy [img]icons/icon10.gif[/img] wypróbuje, jak mi panie z Sephory pozwolą [img]icons/icon10.gif[/img] ..kochana jestes Iwus [img]icons/1cmok.gif[/img] ajkby co dawaj znac z tymi tuszami, tyz sie bede Ci chwalic [img]icons/icon10.gif[/img]

to ide na dwór [img]icons/icon10.gif[/img] miłego wekeendu [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując