Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 18:53   #3200
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Po wczorajszej akcji z „Panią wiadomo kto” postanowiłam się przywitać i dołączyć do Waszego grona. Wprost trudno uwierzyć, że można wprowadzić nieprzyjemną atmosferę i tyle nerwów napsuć do tak fajnego wątku. Wszak to nie miejsce na przechwałki , ale na doradzanie sobie, wspólną radochę z zakupów . Na szczęście dzisiaj już chyba wszystko wraca do normalności.
Za mną już parę zamówień na truskawie. Każde udane i nie ukrywam, że również dzięki Wam, bo zawsze zanim kupiłam to posłuchałam Was i Waszych opinii. I tak dzięki Wam mam już dzisiaj u siebie szmineczkę Clarinsa kolor 17. Jest rzeczywiście cudny, z malutkimi drobinkami, ale jak dla mnie to on jest bardziej taki brzoskwiniowy bez różu żadnego. Ale śliczny. Jutro testy.
Przyszedł też dzisiaj tonik Borghese i maseczka Adrien’a, ale to do stestowania wieczorkiem.
Pytanko do dziewczyn, które dostały już zestaw do konturowania Stili - czy palą się u Was takie malutkie lampki wokół lusterka? Zobaczyłam na stronie Stili, że tak ma być i troszkę mi smutno, że moje nie świecą Aha – a jakim pędzelkiem nakładać te puderki? Macie jakiś pomysł?
Witaj Dziewczyno w naszym truskawkowym gronie
chyba troche przeceniłaś znaczenie jak to nazwałaś "Pani wiadomo kto" bo raczej nie wiadomo co to za pani - jeśli to w ogóle pani- była
Baw się dobrze zakupami na truskawce mam nadzieję, że Ci przypasuje
bo jak widzę już pierwsze koty za płoty
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora