Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-11, 21:52   #1191
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Laleczka1594 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Mam pewien problem bo mam właśnie za tydzień studniówkę na którą ide z chłopakiem i kupiłam ostatnio czerwono czarną sukienke, do pasa jest czerwona na grubsze ramiączka mniejszy dekold a od pasa w dól jest prosta czarna. niestety nie moge załączyć załacznika ze zdjęciem.. chciałabym dobrać do niej makijaż mam niebieskie oczy i brązowe włosy coś w stylu podchodzącego pod brunetkę myślałam nad ekstrawaganckim makijażem, mocnym i wyrazistym probowalam dymionych oczu ale nie udaje mi sie to tak dobrze jak powinno;p proszę pilnie o pomoc!!
Hmmmmm jeśli ma być to studniówka a chcesz zaszaleć to proponuje 1) grube ( mniej bardziej zależy od oka) kreski wywinięte na boki (Zawsze się sprawdza) 2) Porządnie podkreślone brwi ( bardzo dużo dają pamiętaj że muszą być idealnie wyprofilowane) 3) czerwone usteczka z szminką wpadającą w odcień sukienki. To główne akcenty na które zwróciłabym uwagę naturalnie przydałby się dobry podkład i delikatny róż dla podkreślenia policzków.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując