Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-14, 22:49   #2625
matrixa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć! od dłuższego czasu przeglądam to forum i muszę przyznać, że wiele można się z niego dowiedzieć. Podobnie jak inni w tym wątku poszukuję dobrego fryzjera w Krakowie. Powiem od razu, że ja i fryzjer, to kontakt bardzo rzadki, ostatni raz ścinałam włosy ok 1,5 roku temu. Jestem osobą niską (159cm) i mam dłuugie włosy, najdłuższe do pasa, gęste. Przymierzam się do zrobienia coś z nimi(ścięcie do łopatek, długa, delikatna grzywka na bok), ale mam ogromny dylemat do kogo się udać. Od razu mówię, że jestem do nich bardzo przyzwyczajona i jakoś trudno mi się zebrać...bo się boję, że ktoś zetnie mi włosy tak, że się na ulicy nie pokażę. Tak więc jeśli znacie jakiegoś fajnego fryzjera, kto ma dobrą rękę do długich włosów...nie chodzi mi tu o żadne wydziwianie, czy bardzo orginalne cięcie, ale o delikatną, łatwą do ułożenia fryzurkę
O cenie raczej nie piszę, bo domyślam się, że spory wydatek mnie czeka, patrząc na długość moich włosów...choć może są wyjątki?
Nie wiem co ze słynną na tym forum panią Basią? ktoś może ścinał u niej włosy, mniej więcej tak, jak ja chciałabym ściąć? z góry dzięki za pomoc
matrixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując