Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Formuła 1 part II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-15, 22:51   #2091
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Tak w ogóle jeśli chodzi o mnie to czuję się taka zagubiona... Masakra Jeszcze tak nigdy wcześniej się nie czułam jak teraz. Chciałabym zrezygnować ze studiów, ale tak.. jeśli zrezygnuje to nie będę nic robić, tzn jeśli chodzi o kształcenie, bo prace tak czy siak bym musiała znaleźć. Tak poza tym to nie mam na siebie pomysłu,a będąc na reso przynajmniej coś robię. Rodzice nie musieliby się wstydzić za mnie, że mają córke, która nie studiuje. No a jeśli chodzi o argumenty za odejściem to ten kierunek mnie nie za bardzo interesuje, nie czuje powołania do pracy z takimi ludzmi. No a studiowanie dla samego papierka nie ma właściwie sensu... Czemu ja jestem osobą, która ciągle jest niezdecydowana i nie wiem co chcę robić w życiu, totalnie nie mam pojęcia... Mam teraz mnóstwo pytań na które muszę znalezć odpowiedzi... No i muszę się jakoś uspokoić, bo byle czym się stresuje, czasem to przychodzi znienacka i nie potrafie sobie z tym poradzić.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
W tym roku miałby 27 lat. Podobno był chory ale rodzice nic chyba nie wiedzieli. A taki fajny chłopak. Ile imprez sobie na działce przegadaliśmy, ile piwek razem wypiliśmy... No ryczę i ryczę
Jaki młody... Miał jeszcze całe życie przed sobą Ehh


Mnie ost poruszyła śmierć ludzi, którzy zginęli podczas trzęsienia ziemi na Haiti. To straszne jest W ogóle nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić co oni teraz przeżywają, bez dachu nad głową, praktycznie bez niczego...
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując