Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baza pod cienie - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-16, 16:47   #1143
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Baza pod cienie INGLOT

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Możesz mi wytłumaczyć to zdanie bo czegos tu nie łapię

Kurczę, dla mnie ta baza jest super. Ale jak mówicie, że artdeco lepsza to może warto? i jak używacie duraline na całą powiekę- czekacie aż wyschnie całkowicie? I nie ma problemy z rozcieraniem cienia np. do smoky?
Znaczy ze artdeco wysycha, przestaje byc taka kremowa i lekko lepiaca. Mniej wiecej w polowie sloiczka zaczyna miec taka konsystencje jakby zbijajaca sie na palcu(lepi sie sama do siebie, do palca, a do powieki mniej), trudno mi rozprowadzic ja na powiece i wtedy zaczyna sie naciaganie skory powiek. Poprostu szkoda mi skore tak codzien meczyc. Poza tym mialam dwa sloiczki(jeden kupiony w sephorze w Polsce, drugi w Berlinie) i obydwa wyrzucialam kiedy bazy zostalo 1/3 opakowania, co przeklada sie mniej wiecej na 9-10 miesiecy uzytkowania, z czego 3 ostatnie juz sa mniej komfortowe.
Dlatego nie przepadam za artdeco mimo ze jako baza jest niezla - chyba najlepiej wyciaga kolory i jest najtrwalsza.

Sprobowalam przypudrowac baze inglota i rzeczywiscie prawie sie nie roluje, ale wtedy tez nie wyciaga kolorow cieni i tak jak pisalam wczesniej maty sie scieraja.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując