Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 14:45   #4988
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Podkręcajcie tempo, bo nie założymy w tę piękną niedzielę kolejnego wątku.
A w ramach podkręcania powiem, że w końcu odebrałam firanki i zasłony i je założyłam i jestem zadowolona z efektu. Idę ogarnąć mieszkanie.
Nie opowiadaj tyle, tylko zdjęcia wklejaj

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ze mnie żadna znawczyni, ale krój tego drugiego jakoś mi się nie widzi. Z tego co gdzieś mi się rzuciło w oczy to raczej średnio polecane marki, że jakość taka se i zabudowane
Ze mnie właśnie też taka znawczyni jak z koziej .... trąba. Nie przeszkadza mi, że zabudowane, chodzi mi tylko o to, czy warto w ogóle zawracać sobie nimi głowę.

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
kurcze, dzięki dziewczyny za odp spróbuję bardziej wkręcić ten uder w pędzel. A może to wina pędzla? teraz doiero zamówiłam EDM kabuki, a do tej pory używałam i używam takiego z Avonu o bardzo gęstym włosiu i ściętego. Jest ok, ale może dlatego wydaje mi się ok, bo nie mam porównania z EDM
Witaj Kilianna
To na pewno w dużej mierze wina pędzla. Dobry pędzel to podstawa właściwej aplikacji
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora