Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-17, 16:35   #30
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
no to perfumiku



Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a ja jestem jędza i w domu swoim nie pozwalam palić
To ja chyba też jestem, bo nie pozwalam ani w domu, ani w samochodzie, ani nawet kiedy osoba paląca siedzi obok mnie np. w pubie - nie patyczkuję się, proszę żeby odszedł na bok albo się przesiadł skoro ma zamiar zapalić (ostatnio wujka TŻ tak wyprosiłam, zdziwko go złapało i próbował mi wmówić że wydziwiam, ale obrócił to w żart widząc mój wzrok i poszedł). Pewnie wtedy te osoby myślą, że jestem małpa ale jakoś mnie to nie obchodzi ważne, że skutkuje. A na drugi raz ta osoba sama się odsuwa ode mnie przed odpaleniem peta i mam spokój.

A tak w temacie palenia... u faceta jeszcze jakoś mnie ten papieros nie razi, ale jak widzę palącą dziewczynę / kobietę... nie jestem za dyskryminacją, ale coś w tym jest że u kobiet bardziej razi...


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wiele osób myśli w ten sposób W ogóle mam wrażenie, że palenie staje się coraz mniej popularne. W moim środowisku palacze są w zdecydowanej mniejszości.
Prawda, u mnie to samo.
Na początku związku TŻ podpalał, ale raz, drugi, trzeci zrobiłam mu pogadankę (zakrawającą o focha i awanturę) - poskutkowało
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora