Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-26, 15:47   #4908
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

HA!!!
Wiecie co mam dzisiaj?
Mam dzisiaj...
DZIEŃ RACUCHA!!!



Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość


ja za to mam psa
Ha, a ja mam 2 psy
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Madzia pić też nie mogę.Mogłabym ze samym znieczuleniem,ale problem w tym,że miałam to czyszczenie i fluoryzację i nie mogę tego jeszcze spłukiwać.

Gwiazdeczka o ile masz mocne ząbki to im nie zaszkodzisz. Ale jeśli sama widzisz na nich ubytki,to ja na Twoim miejscu bym poszła,bo możesz sobie krzywdę zrobić.
Ja mam słabe zęby i chyba każdy miałam łatany,ale dbam o nie i naprawiam jak trzeba I nie boję się dentysty.
Zgadzam się.
Ja się dentystów bać- nie boję, ale nie lubię. Nie cierpię tego specyficznego zapachu gabinetu dentystycznego, no i grzebanie w zębach też nie jest miłe.
Cytat:
Napisane przez Nemezis23 Pokaż wiadomość
Śliczne te Wasze kotki są.. Sama bym chciała, ale mam już psa i świnkę morską, więc nie ma szans. Jak kupiłam świnię to myślałam, że mnie rodzice z domu wyrzucą
A co pies i świnka przeszkadzają kotu?
Odpowiem od razu- nic.
Ja mam 2 psy, kota, żółwia i jakoś żyją.
Z tym, że kolejność była taka- pies, żółw, kot, pies... Kot uwielbia żółwia ale żółw się go boi. Stary pies olewa kota. Młody go (kota) gania po całym domu albo ogródku (no kiedyś się zdarzyło, że złapał w zęby żółwia i rzucił nim w kota...).
Generalnie wychodzę z założenia- im więcej zwierzaków w domu tym lepiej dobrze że rodzice mają to samo zdanie.
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
no TŻ powiedział mi dzisiaj że mam nie robić bo tylko solary mają takie kolczyki, cokolwiek by to miało znaczyć. Szkoda ale w sumie po co mi taka żaba ? Fajnie wygląda na ekranie ale normalnie by mi się znudziła i bym musiała do kolejnego miejsca robić kolekcję kolczyków

a co do tego kolczyka co mi dali to one przecież się skóry ściśle nie trzymają, można je przesuwać itd. więc oczywiście myję to miejsce, zakażenia nigdy nie miałam tylko jest tak mocno zaciśnięte że nie umiem zdjąć.
No to fakt, sporo solar ma kolczyki w pępku, ale nie wszystkie. Nie da się ukryć- ładnie to wygląda, ale ja mam taką zasadę, że jak wchodzę do jakiejkolwiek wody to zdejmuję całą biżuterię, a kolczyk w pępku ładnie się przezentuje tylko na plaży więc... odpada

A co do kolczyka w uchu- sztyfcik też trzeba myć więc lepiej go zdejmij.
__________________
"Być zadowolonym z samego siebie- to największe szczęście"
Tomasz Mann
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora