Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-26, 15:59   #4911
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
o tym to nie wiedziałam....

Problem w tym, że mojego TŻta to w ogóle masakrycznie ciężko do lekarza wygnać
Przykład: 1,5 roku temu jak był u mnie w domu, to uderzył się bosa stopą w kant biurka. I od tamtej pory paprze mu się palec/paznokieć.

Mówię mu: miałam to samo jak byłam dzieckiem. Walnęłam się o coś na podwórki i miałam problem z palcem, czy paznokciem. Okazało się, że przez silne uderzenie paznokieć zaczął mi troszkę krzywo rosnąć - niedużo, ale wystarczyło, żeby ciągle ranił palec, który krwawił, bolał, nie chciał się zagoić.
Zabrano mnie do lekarza, ten wysłał do chirurga - pod znieczuleniem usunął cały paznokieć, który już odrósł w porządku i mam spokój po dziś dzień, a cały zabieg trwał 15 minut.

A TŻ woli piszczeć za każdym razem, kiedy dotknie czymś palca. I woli się paprać w dziwne maści i spirytusy na odkażenie i w ogóle. No i boli go. Ale do lekarza, po co? Codziennie słyszę, że "już się zagoiło"
kurczę, bo te facety to takie gieroje... mój przez chyba 3 miesiące ćwiczył w złych butach na wf, narzekał niby że go bolą palce ale nic z tym nie zrobił. Do lekarza poszedł dopiero jak mu poczerniały paznokcie i jeden pęknął i mi ryczał cały czas że mu zdejmą paznokcie i nie pójdzie na studniówkę ale wtedy mu pan wywiercił takie otworki, upuścił krwi i to było wszystko, teraz wraca do normy.

Cytat:
Napisane przez OlkaR Pokaż wiadomość
No to fakt, sporo solar ma kolczyki w pępku, ale nie wszystkie. Nie da się ukryć- ładnie to wygląda, ale ja mam taką zasadę, że jak wchodzę do jakiejkolwiek wody to zdejmuję całą biżuterię, a kolczyk w pępku ładnie się przezentuje tylko na plaży więc... odpada

A co do kolczyka w uchu- sztyfcik też trzeba myć więc lepiej go zdejmij.
serio nie umiem

idę wrzucić dwie czy trzy foty z dzisiaj więc można zaraz obejrzeć. Na jednej robię z siebie słodką idiotkę
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora