Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 14:57   #4430
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Gratuluje swiezo upieczonym rodzica no i cioci oczywiscie

Aneczkkaa - on przyjmuje w walbrzychu w klinice Salus na podzamczu jak bedziesz chciala to podam Ci numer do rejstracji i bezposrednio do niego

a mi sie humor dzisiaj popsul moja szwagierka pozyczyla od nas moja kolyske wiklinowa jak by nie mogli sobie kupic swojej maz twierdzi ze nic sie nie stalo ze pozyczyli ale nie moze zrozumiec tego ze ja za nia latalam jak glup[ia byla uszkodzona sama ja naprawilam i ze sama uszylam pokrowiec nowiutki pachnacy a ona teraz pozyczyla a co jak zniszczy ?? jak zepsuje jak poplami to jest moje ja od niej jeszcze nic nie dostalam i watpie bym cos dostala nawet nic nie chce i co ja mam zrobic powiedzialm mezowi ze w polowie lutego maja oddac bo ja chce pokrowiec wymienic a dalam im ten stary co byl w zestawie z kolyska taki kolorowy ciapaty i sama gabke nie dalam nowego materaca bo to dla mojego dziecka i tak jestem wsciekla powiedzialam mezowi ze jak zniszcza to nie bedzie mnie to obchodzilo dziadek bedzie musial kupic nowa ze sklepu za 580 zlotych czy uwazacie ze jestem wredna ?? i ze powinnam pozyczyc i nie nazekac ??
Kochana ze mnie wredota jest niemała i ja bym w ogóle nie pożyczyła nic z takich rzeczy-mnie i tak nikt by nie miał odwagi poprosic,bo wszyscy o tym wiedzą,że nie pożycze.W ogóle jak można pożyczac taką rzecz-kołyske dla maluszka,która na niego czeka i jest tylko dla niego.Powiedz od razu,że jeśli nie wróci w takim stanie w jakim ją pożyczali to na allegro są takie,które Ci się strasznie podobają
Eh,ale mnie wkurzyła historia z tą kołyską,aż ciśnienie mi podniosłaś

Dziewczyny od poniedziałku w lidlu są dla naszych skarbów fajne rzeczy,zobaczcie sobie na ich stronie inter,ja polece po body i rajstopki i może dokupie 20 pare skarpetek,bo też ładne;d
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-01-30 o 15:07
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora