Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-22, 09:39   #30
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez April007
Pamiętam również gładkolice koleżanki panikujące z powodu jednej znikomej krosty koło nosa i ich narzekania jak paskudnie wyglądają
Eh skad ja to znam. Gdyby mi wyszla jedna krosta raz na miesiac to bym ze szczescia umarla. U mnie tez dziewczyny z gladkimi buzkami panikowaly jak im wyszly jakies pojedyncze male pryszcze, ktorych widac nie bylo, ale one robily wielkie halo z tego powodu i zakrywaly sie bluzkami jak tylko mogly. Nikogo nie obchodzilo jak ja sie czuje ze swiadomoscia stu pryszczy na buzi. Skoro one chowaly pojedyncze krosty jak tylko mogly to co, mialam szalikiem obwiazywac twarz albo nakladac torbe? Chyba tylko my tradzikowce wiemy jak to jest Ja juz mam wystarczajaco zryta psychike I mam dosc chowania sie
A wlasnie kobitki tak przy okazji odbiegajac ciut od tematu, moze moglaby mi ktoras z Was pomoc..Cieplo sie zrobilo, ja dalej z 'tapeta' na buzi, ktora niedlugo sie zacznie gotowac. Uzywam teraz podkladu Ireny Eris Under Twenty, wprawdzie wmiare dobrze kryje, ale po nim szybko mi sie buzia swieci. Moglybyscie mi powiedziec jakich podkladow uzywacie? I z ktorych jestescie zadowolone ? Wiem ze pelno takich tematow na forum ale jako jedna z hojniej obdarzonych pytam Was o rade Bylabym wdzieczna.
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora