Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-30, 18:41   #104
pampee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

ahh po co ja tak wymyslam.. pewnie dowalili mega cene ze herbate.. lepiej kupic jedno opakowanie ktore nazywa sie slim figura spalanie. jedno opakowanie. nie chodzi mi o jeden z trzech etapow!
slim figura spalanie to po prostu:
herbata Pu-erh (50%), liść mate (14,5%), nasiona guarany, koszyczek rumianku, liść mięty pieprzowej, wyciąg suchy z Garcinia cambogia zawierający 60% HCA (6%), owoc kopru włoskiego, owoc anyżu.

Wspomaga odchudzanie dzięki zawartości:
Pu-erh, która pobudza procesy trawienne, stanowi bogate źródło polifenoli spowalniających procesy starzenia, a także uważa się, iż przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej

Yerba mate, która zmniejsza apetyt, usuwa zmęczenie i przyspiesza tempo przemiany materii, dzięki czemu ułatwia spalanie nagromadzonych w organizmie tłuszczy i wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Garcinia cambogia, która jest naturalnym źródłem kwasu HCA pomagającego zmniejszyć uczucie głodu, a tym samym wpływającego na ilość spożywanych posiłków.
pampee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując