Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-30, 22:32   #115
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez maartusiaa162 Pokaż wiadomość
a ceny tych herbatek wahaja sie od 5 - 9 zl. w aptece kupowalam po 9 zl a w jakims sklepie znalazlam za 5 z groszami...
phi, myślałam że z 3 dychy (moja kuzynka kiedyś kupiła coś takiego tylko w takim wielkim opakowaniu podzielonym na kolory i tygodnie...no to, to było dość drogie )

Cytat:
witch_18 napisał/a
Widzę,że była mowa o chromie - też łykam od 3 tygodnie,ale jak na razie nie widzę żadnej poprawy.Jak pochłaniałam tak dalej mogę pochłaniać czekoladę w ogromnych ilościach
Niestety nie każdemu to pomaga, ale tak jest chyba ze wszystkimi tego typu specyfikami Ten chrom podkradłam mamie a jak dziś poszłam się jej spytać czy widzi jakieś efekty, właśnie wcinała chałwę Wywnioskowałam, że efektów nie widzi co i sama mama potwierdziła.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pampee Pokaż wiadomość
..chcialam znalesc jakis dobry wspomagacz odchudzania.. czytalam o therm line ll, aplefit, apple gold, redufat, linea, l-karnityna, takie tam i jakos nic mnie nie przkonalo:P
kusilo mnie zeby cos sobie kupic ale zostane przy otrebach i herbatach (zielonej i czerwonej).
chyba ze ktoras z was cos poleca?
Ja jakoś nie wierze w cudowne działanie tego typu wspomagaczy(może poza karnityną). Na każdym opakowaniu jest jak byk napisane, że efekty widoczne tylko przy diecie i ćwiczeniach...czyli równie dobrze można witamine C łykać i efekty będą takie same.
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując