Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - minus 10 kg do 1 kwietnia. Kto ze mną :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-03, 11:41   #17
jagodka230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: minus 10 kg do 1 kwietnia. Kto ze mną :)

hej dziewczyny, przyłączam się do was jeśli mogę zaczęłam dietę w połowie stycznia, staram sie zamknąć w 1500kcal dziennie, chodzę na siłownię 5 razy w tygodniu, jednego dnia ćwiczenia siłowe + 30min rowerka drugiego 1h rowerka + brzuszki, trzeciego drugi zestaw cwiczen silowych + 30min rowerka i tak po kolei w kółko. Póki co schudłam 3,7 kg. Ale niestety od 3dni waga stoi w miejscu, mam nadzieję że w tym tygodniu jeszcze coś ruszy... Nie jem słodyczy, nie piję napojów żadnych, tylko zielona herbata bez cukru, woda niegazowana i niestety dziennie dwie kawy każda z łyżeczką cukru. Ogólnie chude białko i warzywa + kasza gryczana lub ryż raz dziennie. Przed treningiem 2tabletki therm line II , po nich mam więcej siły i bardziej się pocę. ostatni posiłek 3godziny przed snem... Mam nadzieję że wytrwam bo już tyle razy próbowałam i nic.. Ważę aktualnie 77,6 kg przy wzroście 172... Jest źle.. Ale chciałabym do kwietnia zrzucić te 7,6kg a później jeszcze kilka do czerwca, Chciałabym już widzieć jakieś efekty bo zmobilizowałoby mnie to do dalszego działania

Edytowane przez jagodka230
Czas edycji: 2010-02-03 o 11:43
jagodka230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując