Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-08, 18:30   #747
RissRose
Przyczajenie
 
Avatar RissRose
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cześć dziewczyny . Ja mam cerę tłustą i to głównie przez to mam pełno pryszczy, zaskórników, wągrów i blizn. Męczę się już z trądzikiem od 11 roku życia czyli już 6 lat.. na początku olewałam to lecz gdy już miałam 13 lat zaczęło mi to przeszkadzać, zaczęłam się malować (nie miałam doświadczenia w malowaniu). Pewnego dnia zobaczyłam się koło okna (w świetle dziennym) WYGLĄDAŁAM JAK POTWÓR ! Twarz miałam całą pomarańczową ! A na twarzy bulwa na bulwie fuj.. ! Od tamtej pory zaczęłam jakimiś domowymi sposobami zapobiegać trądzikowi nacierałam buzię czosnkiem trochę pomagało ale nie za bardzo i ten zapach :/ ... potem zaczęłam kupować kosmetyki było ich masa ! Niedawno zaczęłam stosować Garniera pomagał przez miesiąc potem skóra się przyzwyczaiła i dalej było tak samo.. Teraz chodzę do dermatologa i buzia robi mi się coraz ładniejsza ! a to dopiero miesiąc leczenia ! Tak na prawdę nic Wam nie pomoże ! Może na krótszą metę ... Najlepiej wybrać się do dermatologa..
RissRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując