Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy facet ktory mial wiele kobiet potrafi byc wierny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-10, 12:17   #78
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: czy facet ktory mial wiele kobiet potrafi byc wierny?

Cytat:
Napisane przez kinghah Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy zona wie i toleruje, czy nie chce wiedzieć, bo jej tak dobrze (finansowo/emocjonalnie/bezpiecznie). Wiemy, że zdradza, bo widziano go wielokrotnie z różnymi kobietami, generalnie żadnych zmian co do trybu zycia po ślubie, jedyne co, to paniczna reakcja na głośną krytykę rozwiązłego trybu życia i otaczanie się ludźmi, którzy taki tryb życia tolerują....
Aa Rozumiem, myślałam, że coś więcej jest na rzeczy, bo.. dobre pare lat temu rozmawiałysmy (dziewczyny) z kolegami ze studiów (wówczas 22latkami) o zdradzaniu, nakrywaniu na zdradzie i podobnych tematach. Oni stwierdzili, że nawet jakby wiedzieli, że któraś z nas, niby dobrych koleżanek, zdradza facet, dla nich obcy gość, to by nam nie powiedzieli, bo...
po 1. to sprawa między zdradzającym a zdradzaną i i nie chcieliby się wtrącać
po 2. lubią nas i... woleliby, żebysmy nie wiedziały i nie cierpiały (sru tu tu tu, majtki z drutu), co ja osobiście zinterpretowałam jako - nie chciałbym być tym, co taką wiadomość przekazuje



I tak się zastanawiałam jak to wygląda, bo sytuacje podobne do opisanej też znam, ale to raczej sytuacje, gdy żona udaje, że nie wie albo po prostu wie, tylko udaje, ze nic takiego nie ma miejsca.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując