Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-11, 07:36   #1557
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
mejkap oni coś porąbali z tymi kolorami, zobacz do koloru topaz dali zdjęcie jakiegoś białego a to ciemny przeca. W pojedynczych te kolory inne. Ja bym chyba brała ten beyond beige. Strasznie mi podeszła ich kolorówka, te pudry i podkłady w kompakcie rewelacja. Zastanawiam się też cyz kompaktu nie brać na zapas ale się powstrzymuję
ja nad tym beżem myślałam ale on taki jakiściemny mi sie wydaje
ja to bym chciała w takim kolorze jak 08 clinique ):
a Ty jesteś z tych jasnych czy ciemnych??
bo ja bladolica ....

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podpowiedzcie mi coś... Dostałam pomadkę Clarins z 07.2006, złożyłam reklamację więc przysłali "nową" - z 06.2006... czy powinnam prosić o zwrot kasy? Bo już sama nie wiem...
co wy z tymi pomadkami sie uparłyście - dobre są przecież - to sie maziać

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Zapłaciłam za zakupy, ale nie mam SS, bo czekają na uzupelnienie magazynów, jest szansa,że wyślą zamawiane przeze mnie kosmetyki, czy raczej zwrócą kasę? Długo muszę czekać? Mam do nich napisać?
zwrócą kase - ale napisz do nich bo sami mogą sie później skapnąć niż wtedy gdy do nich napiszesz - ja już miałam taką sytuację ze 3 razy i sami mi nic nie napisali - a jak do nich napisałam zapytanie to od razu był oficjalny mail że przepraszają , że nie ma, i że zwracają kase


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie mam ich jeszcze
ale dzisiaj po pracy pojade i ok 17 wszystko Wam tu opowiem i foty trzasne [w ramach rekompensaty za Wasze straty moralne spowodowane dlugim oczekiwaniem na moje zamowienie]

oo, widze, ze ominal mnie szal na jakas maseczke moze to i lepiej

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------


ja tak mialam tylko raz, z blyszczykami clinique, i zwrocili mi wtedy kase..
czekamy czekamy i nóżkami przebieramy

dostałam SS NA MASECZKE
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora