Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zero orgazmu
Wątek: zero orgazmu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-12, 12:18   #119
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: zero orgazmu

Cytat:
Napisane przez ofir Pokaż wiadomość
kurcze z ta reka to ja chyba za bardzo wsciekla <wewnatrz> i chciala go jakos pocieszyc, nie zalamywac bo wiem ze to jego problem jest..<na zewnatrz> a z tym dokonczeniem za 10 min to mam taki problem ze jestem totalnie obolala "w środku" i nie dala bym rady.. mam nadzieje ze to nie jest uczulenie na sperme bo taki temat juz sie pojawil, ale niestety nic konkretnego, zadnych medycznych danych.. (gdyby ktoras mogla pomoc...?? , ten watek jest tez zaczty przeze mnie w temacie obok, "bol podczas pchniec")
Wiesz co, kompletnie nie rozumiem dlaczego żałować faceta i mu współczuć bo sobie nie radzi. A gdzie Twoje odczucia w tym temacie?
Przepraszam, że może trochę pojadę, ale nie rozumiem dlaczego stawiasz jego na pierwszym miejscu, jego dobre samopoczucie, odczucia, martwisz się, żeby tylko nie podrażnić jego męskiego ego?
Kobito zacznij od niego wymagać, postaw pewne sprawy otwarcie, bo za jakiś czas obudzisz się z ręką w nocniku i może i z nim będziesz, ale i tak będziesz szukać kogoś innego do łóżka. Bo tak to się najczęściej kończy.

Zacznij wymagać i niech i on się weźmie do roboty, bo to on ma problem... a wydaje mi się, że jeszcze o tym nie wie!!!
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując