Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkarpackie przyszłe i obecne mamusie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-13, 14:46   #49
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Podkarpackie przyszłe i obecne mamusie

Cytat:
Napisane przez mariczui Pokaż wiadomość
A ja mam troche inne pytanie, jakie polecacie wózki? Ja sie zastanawiam nad Tako Jumper X. Ale czy w Strzyżowie można taki kupić, czy lepiej jechac do Rzeszowa? A jakie macie łóżeczka? Bo mi sie podobają te turystyczne. Podpowiedzcie coś jeśli możecie.
Pewnie każdy poleci ci coś innego, każdy też ma inne wymagania - ja właśnie kupiłam coneco v4 chameleon (opinie w necie różne, generalnie ok, ale niektórzy narzekają na koła) i jak dla mnie jest ok. Taki trochę sportowy, zgrabny, lekki - spacerówka 10,5 kg (a ja mieszkam na 2 piętrze) i niedrogi. Gondola taka jak wszystkie, czyli niewielka, ale ja nie potrzebuję dużej - dziecko i tak pojeździ w gondoli tylko do czasu, zanim nie usiądzie i zorientuje się, że na siedząco lepiej widać , czyli mi wystarczy. Jeśli ktoś rodzi np. w pażdzierniku to ta gondola może być mała, bo ciężko potem takiego bobaska np. w lutym do spacerówki przesadzać... Wózek sprawdzi się w użyciu - jak każdy.
Najgorsze są moim zdaniam takie szerokie, duże, niskie wózki - i taki moim zdaniem jest Tako (ten zwykły). Spacerówka waży ok. 18 - 20 kg, do tego jeszcze dziecko, jakieś zakupy i mamy 30 kg jak znalazł.... Ale niektórzy tak lubią. Tako Jumper X jest o niebo lepszy, ale i tak nie dla mnie. W każdym bądź razie każdy wózek trzeba obejrzeć na żywo - duży wybór jest w Sezamie (hurtownia w Kraczkowej), cenowo różnie - ja obejrzełam tam (1120 zł bez fotalika) a kupiłam na allegro (880 zł). W Strzyżowie wybór żaden.....
Łóżeczko to chyba lepiej klasyczne, z wyjmowanymi szczebelkami - w takim maluch pośpi nawet do 3 lat, a z turystycznego będzie korzystał o wiele krócej.... One są fajne, zgrabne i kolorowe, ale w praktyce lepiej sprawdzają się zwykłe.
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując