Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 14:56   #3114
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
teraz ja wklejam swój zbiór bo właśnie przeszukałam całą 3 część wątku i nie wklejałam jeszcze w tej części całego zbioru tylko same aktualizacje.w porównaniu z poprzednimi zbiorami zmniejszyły mi się kosmetyki do włosów , peelingi i balsamy do ciała
O rany, ile Ty masz zeli pod prysznic! Kiedy Ty to wszystko zuzyjesz? Widze, ze duzo owocowych, to fajnie, moje zapachy. Mam obecnie na polce dwa zele pod prysznic i zaczynam wpadac w kompleksy

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Widzę, że większość Wizażanek ma w swoich zbiorach żele Luksji. One naprawdę są takie dobre?
Zel jak zel, fajnie pachnie, normalnie sie pieni, nie zostaje za dlugo na skorze. Tani zwykly zel, ale do mycia sie nadaje.

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Ja używałam jednego póki co i go lubiłam Ładny zapach, dobrze się pienił, nie wysuszał ani nic, no i kosztował 3zł w promocji bodajże
Ja uwielbialam kiedys ich serie z niebieska perla chyba, strasznie mi sie ten zapach podobal, ale go wycofali. Teraz z tej serii owocowej mam zolty i chyba z jakims grejfrutem.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując