Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukiwany - poszukiwane ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-19, 10:44   #4041
Heliotis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Poszukiwany - poszukiwane ...

Cytat:
Napisane przez Yeboodooth
Grzebałam trochę po sklepach jednak mam problem ze znalezieniem pewnej rzeczy. Potrzebuję dwóch metalowych (niekoniecznie ze srebra) literek R. Najlepiej jak najbardziej kanciastych-podobnych do tych, które zamieściłam w linku. Chcę sobie zrobić kolczyki z logo Rammsteina i nigdzie nie mogę wygrzebać takich literek, nie jest to dla mnie jakaś konieczność i coś niezbędnego do życia ale fajnie, gdyby ktoś dał znać o takich literkach
Identycznych nie widziałam, ale np. takie albo w ogóle pogrzeb sobie po Ebayu, może coś Ci przypasuje.
Możesz też zrobić z masy termoutwardzalnej, ale pewnie nie o to Ci chodzi.

Cytat:
Napisane przez Maquelita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję BIGLI a nie sztyftów, na których froncie jest różyczka. Oksydowane czy nie, obojętnie. Z góry dziękuję ; *
Tutaj są i oksydowane, i jasne, do wyboru, do koloru.

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
miala ktoras z was do czynienia z krysztalkami szklanymi z qnsztu? http://qnszt.pl/catalog/281_0_kryszt...iamentowe.html wygladaja w miare do ludzi..? a moze gdzies indziej znajde szklane krysztalki 4-6 mm w ksztalcie biconow albo okragle szlifowane ale tansze niz swarovskie...? byle nie z all... ;p
Ojejka, ja brałam z qnsztu takie bicony crystal 6mm, kilka paczek, i wszystkie były ok. Ogólnie dobre szkło warto brać tam, gdzie mają jablonex - wiadomo, to nie swarki, więc zdarzają się niedoróbki, ale ogólny poziom przyzwoity (z all bym Ci poleciła Eltay... ale ze sklepów to nie wiem).

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Gdzie kupić koperty zegarków ?
Ebay.

Cytat:
Napisane przez Tsu Pokaż wiadomość
Poszukuję takich lampworków jak w tych kolczykach:


Szperałam wprawdzie w paru sklepach internetowych ale nic nie znalazłam Może mi ktoś pomóc...?
Na all: takie, Royal Stone - takie oraz może nie kulki, ale też fajne.

A mój problem jest taki: poszukuję bezskutecznie przewlekanych przez ucho łańcuszków do kolczyków, takich z dolutowaną szpilką z jednej strony i oczkiem z drugiej, srebrnych i pozłacanych/gold filled. Widziała któraś z Was?

EDIT: Nieaktualne, znalazłam u dreambell.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Heliotis
Czas edycji: 2010-02-24 o 12:37
Heliotis jest offline Zgłoś do moderatora