Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-21, 12:01   #5085
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez EdzikK Pokaż wiadomość
Dzięki aktogimka, chyba rzeczywiście zakupię sobie tę maść



Wiem pomysł jest szałowy. Ale ja właśnie taki sposób sobie obmyśliłam, bo ja na ogół jak nie jestem w domu, tylko zdana na siebie w akademiku to mam dietę naprawdę ubogę w tłuszcze... no chyba, że najdzie mnie chcica na frytki, ale no nie da sie ich jeść co dzień, poza tym nie używam masła, itp. No i w obawie, żeby mi sie wchłonął lek, bo to jednak kupa kasy, opracowałam taką technologię xD A jeśli chodzi o cholesterol to mam go bliżej dolnej granicy normy, no i te trójglicerydy mam sporo poniżej normy..., więc ta oliwa z oliwek niby nie powinien mi zaszkodzić. Ale zobaczymy po badaniach.
Ale dzieki Silewna
Co do łykania kwasów w tabletkach. Zgoda co do tego, że kwasy obniżają stężenie. Niemniej jednak znalazłam na jednym forum taką dyskusję - konkluzja jest taka, że zawartość kwasów w tych pastylkach jest naprawdę niska w porównaniu do zjedzenia kawałka zwykłego śledzia lub łososia (kilkunastokrotnie większa zawartość a do tego lepsze wchłanianie niż z tabletek). Nie warto inwestować w te tabletki, to jest kwestia kilkudziesięciu pln miesięcznie, rocznie to już naprawdę spora kasa!
a
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora