Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po świętach, zostało nam pół roku!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 06:39   #3564
nancy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 108
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Witam zaraz podam swoja wagę tylko poczekam chociaż aż pójdę do toalety,żeby wynik był bliższy faktycznego, bo ja jak zwykle mam pecha na ważenie i mam @ i jeszcze zapomniałam,że to dzisiaj o1.03 i już zjadłam śniadanie :P

Następne ważenie w dzień kobiet ??

I jeszcze przepraszam,że się ostatnio nie odzywam i przez najbliższe dni też nie będę. Prawie nie bywam w domu a i jak bywam to nadrabiam moje domowe obowiązki lub po prostu siedzę z rodzinką nie przy komputerze.

Dietka idzie nie wzorowo, ale nie powiem by kulała. Nagrzeszyłam wczoraj przed @ bardzo, ale przed dietą było znacznie gorzej.
Odstawiłam tabletki anty juz nie bede sięgać po kolejne opakowanie. ciekawa jestem czy wpłynie to jakoś ja moją wagę, może pójdzie troszkę w dół?:P byłoby miło dostac -1 kg za porzucenie tego świństwa

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie cycuszków. Moje są dużaśne o czym już tu kilka razy wspominałam i niekoniecznie na swoim miejscu, tj. grawitacja zrobiła swoje. Nie chciałabym, żeby po schudnięciu stan jeszcze bardziej sie pogorszył. Od tygodnia funduje cycuszkom wieczorami masarz z własnoręcznie kręconego serum. Mam nadzieje, że ćwiczenia na ręce z obciążeniem oraz pare innych kwiatków zapobiegnom tragedii. Dziewczyny jak u was z piersiami podczas diety. Juz tu chyba raz wspominałam, że się tego bardzo boje i nawet troche o tym zagadałysmy, ale kilogramy wam leca z tygodnia na tydzien wiec dawajcie znac co sie dzieje z cycuszkami. Wiem, wiem, że troche zmaleją, ale przede wszystkim mam na mysli jędrność.
Od początku diety codziennie smaruje biust. Ja naszczęście nie widze spadku, może minimalnie mniej pełne, ale to chyba sobie wmawiam bo dramatyzuje:P mam nadzieje,ze mi nie spadną bo będę miała plecy z tyłu i przodu
nancy1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując