Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba "super" rozjaśniająca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-05, 13:05   #55
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: rozjasnianie włosów farbą

o matko.. aleś stworzyła felieton postaram się to jakoś uporządkowac i odchudzic

dziękuję bardzo za komplementy, tak na poczatek

kolorek, który wkleiłaś uzyskałam o ile dobrze pamiętam po recital preference 01 bardzo bardzo jasny blond naturalny, wyszedł właśnie taki rudawy karmelek. Podobnie powinnas miec po loreal exellence naturalny 01. Nie kładz 03, bo mozesz miec taki wyszarzały kolor a nie karmel, choc raczej wyjdzie Ci coś pod złoto. Różnic kolorystycznych byc nie powinno, bo casting na pewno juz sie sto razy spłukał, poza tym to nie jest trwała farba. "naturalny" to włąsnie taki cieplusi odcien blondu, ale nie wściekły rudy, więc spokojnie.

Jak już połozysz farbe i uzyskasz taki średni złoty blondzik z rudawym refleksem, a myśle, ze taki własnie wyjdzie, to sobie z tym pochodzisz, pocieszysz się a potem będziesz po prostu robic odrosty, nie nakładając na całosc. To się robi tak, ze całe odrosty sie pokrywa calutką mieszanką a potem po upływie czasu przeciąga grzebieniem czesząc na całosc i trzyma b. krótko ok 5-10min, tylko zeby odświezyc kolor.

Dekoloryzacja nie jest potrzebna w Twoim wypadku. Prawidłowo uzyta farba rozjaśniająca nie niszczy włosów. Typowe rozjasnianie polega na użyciu proszku rozjaśniającego, a farba choc zawiera w sobie rozjasniacz, nie jest tak inwazyjna. Choc oczywiscie o blask blondu trzeba dbac, wiec musisz miec albo fioletową płukanke albo szampon fioletowy np własnie z joanny, zeby Ci kolor nie żółkł do kurczaka.

Jka juz będziesz miała farbe, to nie rozrabiasz mieszanki na to pasemko, tylko do miseczki dajesz odrobine tego z tubki i tyle samo tego z buteleczki, albo troszkę wiecej, bo utleniacza musi byc tak o 1/3 wiecej niz farbki. Mieszasz to paluchem albo czym chcesz i bach na pasemko. Tubke, buteleczke szczelnie zakręcasz i będa sobie czekac na użycie, nic się im nie stanie.

Jak będziesz robic mamie, mozesz machnąc, ale nie sądze by Ci wyszło to, czego oczekujesz.

Brzuszek miałąm malutki na leżaco na stojąco był znacznie większy: buehehe https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17648898

Mateusz jest caly we mnie. Wyobraz sobie, że mój mąz ma bardzo ciemną karnację, czarne oczy a włosy i brwi jak węgiel.. oczywiscie nikt nie wierzy, że to jego
Zycie nie będzie wcale gorsze, tylko inne. Zmienią sie priorytety. To się samo stanie i na pewno świetnie sobie dasz z tym radę. Oczywiscie wielu nocy nie prześpisz i niejeden raz pokłócisz sie ze swoim facetem, ale to tylko żeby się wszystkiego nauczyc. Na pewno będziesz wspaniała mamą i nadal żoną
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując