Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-11, 18:47   #3902
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
powiedz fryzjerce niech Ci powyciąga tylko ciemne pasma i rozjaśni, to później będzie Ci łatwiej. Jeśli będziesz sama robiła tą deluxe - to niech Ci ktoś pomoże, bo z tyłu ciężko Ci będzie samej powyciągać. A jak już rozjaśnisz te ciemne, to póżniej najwyżej położysz jasną farbę na wszystkie.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

EwCiaooo- ja sama schodziłam z ciemnych pasemek, jest to możliwe, ale nie za pierwszym razem (jeśli zależy Ci na kondycji włosa). Miałam prawie czarne pasma i to grube, położyłam na nie palette xxl dwa razy, później dopiero farby blond. Gdzieś po 7 farbowaniu dopiero kolor w miare mi się wyrównał. Do dzisiaj są gdzieniegdzie przebłyski ciemniejsze, ale prawie nie widać. Wcześniej dawałam fotki z jakiego koloru schodziłam (ciemniejszy niż Twój teraz).
czyli najlepiej byłoby gdybym poszła do fryzjera żeby mi rozjaśnił wszystkie ciemne pasma i ściął ze 3 cm i potem już za jakiś czas mogę połozyc tą deluxe 100 na całość tak?? o to ci chodziło??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora