Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - z rana -promienna cera, wieczorem - masa kurzych łapek:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-14, 10:57   #13
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: z rana -promienna cera, wieczorem - masa kurzych łapek:(

Cytat:
Napisane przez littleblackdalia Pokaż wiadomość
Mam 22 lata, cerę suchą i naczynkową. Moją główną bolączką jest skóra pod oczami. Z rana, po wstaniu z łóżka wygląda normalnie, tzn dobrze, widać delikatny zarys zmarszczek mimicznych, ale wszystko jest w normie. Niestety wraz z upływem godzin jest coraz gorzej. Wieczorem widać juz wyraźne zmarszczki, kurze łapki, szczególnie jeśli dzień był intensywny. Nie mówiąc już o tym jak wyglądam na imprezach albo dzień po nich. Stosuję na twarz juvit, maść z wit a; w ciągu dnia piję około 2 l wody.
Co mogę zrobić, żeby moja skóra wyglądała tak samo z rana jak i wieczorem? Bo spojrzenie w lustro wieczorem mnie dobija ;/.
mam identycznie!!
wszystko dokladnie tak jak opisalas (łącznie z wiekiem ), ja zauwazylam, ze mnie pomaga witamina a+e w kapsulkach http://www.aptekaotc.pl/go/_info/?id=652 taka jak tu. codziennie nakluwam kapsulke i wsmarowuje pod oczy. jak mi sie wchlonie (bardzo szybko, ok 5 min) to na to miejsce nie daje praktycznie nic juz wiecej, tak by nie obciazac skory.
mnie pomaga, ale nie zawsze mam ochote sie w to bawic.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując