Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to będzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-21, 15:42   #961
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Mhm, Marilyn <3

star15, BeaS, he o rany, dziewczyny, z tego co widzę ostro się uczycie, podziwiam zorganizowanie i będę brać przykład

czijo, coś w tym jest wprawdzie odkad jestem z moim obecnym kompletnie mnie nie biorą inni realni faceci, których spotykam, ale nadal nie potrafię się odzwyczaić od lecenia na postaci z seriali/filmów/ksiązek/fanficków a nawet bajek Disneya Mojego to wkurza, więc pozostaje mi slinienie się nad klawiaturą w zaciszu własnego pokoju

Seriale... hmm, True Blood, Gossip Girl, Skins, Californication, 90210, Melrose Place, Lost i teraz Tudorowie. Ah, i Buffy oczywiście To moje ulubione, ale teraz mam fazę na T wlaśnie, sama nawet nie wiem czemu, ale jaram się strasznie ich angielszczyzną, tym że Ci wszyscy lordowie czarują damy dworu tymi wszytskimi "my lady I beseech you" "i want to be your humble servant for I long to cos tam cos tam", no miodzio xD No i jak już powiedziałam, kilku aktórów, którzy są absolutnie seks.... tfu, znaczy się mają OGROOOOMNY talent aktorski no i kostiumy, muzyka.... aaaa, mam taką fazę, że wszytskim o tym przynudzam, wybaczcie

A jakie Ty oglądasz i lubisz najbardziej?
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora