Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część XV ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-29, 18:26   #2701
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
A dzisiaj po wykładzie podeszłam do mojego promotora oddać mu jakieś tam opracowanie po angielsku, bo mi pożyczył do skserowania i się spytał, czy coś z tego już zrobiłam przez weekend, a ja z usmiechem, że nic (ten brak czasu, porządki świąteczne, tż) A ten mnie zaczął pocieszać, że jeszcze dużo czasu, jak semestr się skończy to spokojnie zdąrzę napisać do czerwca, że poradzimy sobie (my??) i żebym się nie martwiła, a najlepsze, że ja się wcale nie martwię (narazie) Fajowy on jest
aaaa, no to fajnie maaasz

ło rety, obliczyłam koszty jednodniowego wesela tak na oko... masakra... alkohol to połowa kosztów jest!!! ja chcę, byśmy sami płacili, ale 22 tys., a w naszym przypadku muszą być poprawiny, przynajmniej obiad...

nie wierzę w to, co piszę, ale jak dobrze, że nas to na razie nie dotyczy

w ogóle dowiedziałam się dzisiaj, że wczoraj jakiś koleś wygrał milion w "Milionerach" i chyba się zgłoszę też to nie będę się martwić o wesele
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora