Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-02, 15:43   #3523
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
super zbiór
a moja obsesja to żele pod prysznic jestesm nałogowcem:ro lleyes:
dziękuję.
każdy ma jakiś nałóg

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ciekawy zbiór.
Brzoskiwiniowy żel do twarzy wysusza skórę? Do jakiego rodzaju skóry jest przeznaczony?
Co to za maska Planet Spa Avonu? Jak ją oceniasz?
Jesteś zadowolona z cynamonowego kremu do stóp Avonu? Dobrze nawilża?
Co to za apetyczne babeczki do ust? Skąd? Jak pachną?
Jesteś zadowolona z lip sticka Yes To Carrot? To miętowa wersja? Jest skuteczny? Zostawia połysk?
Ojejujeju ile pytań
- Żel nie wysusza, do każdego rodzaju cery chyba (nie jest napisane), ale go ogólnie raczej nie polecam ;>
- Maseczka z avonu jest bardzo fajna (to japanese sake and rice) Dobrze wygładza, jest to maseczka peel-off, dobrze się ją ściąga, tylko czasem nie w całości, a jest biała, więc trzeba to domywać, co nie jest zbyt wygodne No i czasem mam po niej lekko zaczerwienioną skórę...
- Krem do stóp z Avonu jest waniliowy, z brązowym cukrem, nie cynamonowy. Zapach jest bajeczny, ale działania za bardzo ocenić nie mogę, bo nie używam go regularnie, a zresztą moim stopom nic nie pomoże :/
- Babeczki są z allegro, bo nigdzie ich nie widziałam, pachną bardzo ładnie, ale za dużo ich nie zużyłam, bo mi ich szkoda (a wydałam na nie razem ponad 30 złotych...). Na ustach wyglądają ładnie, na pewno nie pielęgnują, ale nie zauważyłam, żeby wysuszały.
- Jeśli chodzi o pomadkę YTC, wystawiłam jej opinię na kwc, jestem bardzo zadowolona... I jest to wersja miętowa, tak, czy zostawia połysk...? Może lekki, ale to tylko pomadka...

okej, to chyba wszystko mam nadzieję, że się, że tak powiem, przydałam
jak jakieś pytania jeszcze, to ofc chętnie odpowiem
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując