Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 19:58   #850
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Huhu, nadrobiłam świąteczne zaległości

Rozgadałyście się o miesiączkach - u mnie sporo spóźniła się tylko pierwsza, około tygodnia. Kolejne przychodziły (przychodzą ) z odchyłem 1-2 dni, nie były/są bardziej bolesne, czy obfitsze (nawet pokusiłabym się, żeby napisać, że teraz są mniej obfite, niż przed kuracją )


A tak z innej beczułki - czego używacie na piekące oczy? Strasznie mnie teraz pieką oczy, są wrażliwsze itp. Do tej pory stosowałam krople Lacrimal, ale chyba już sobie nie dają rady, bo pieczenie wraca bardzo szybko Macie jakieś inne sprawdzone kropelki w przystępnej cenie? Hm, w sumie zeszłam na mniejszą dawkę, więc może i to pieczenie z czasem nieco ustąpi?


Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
a jaki to balsamik? podpatrzyłabym nazwe może kiedyś by mi sie przydał
wklej linka z KWC, albo napisz nazwe i cos o nim (zapach, konsystencja)
Ja używam do ciała kremu Isana z mocznikiem - link do KWC. Akurat jego używam tylko kilka razy w tygodniu, po basenie. Świetnie mnie nawilża, nic mnie nie swędzi i nie mam podrażnień po siedzeniu w chlorowanej wodzie Konsystencję ma typową dla takich kremów/mleczek (nie wiem czy używałaś, ale pod względem konsystencji jest bardzo podobny do kremów Garniera w tych zakręcanych pudełkach ), zapach mi odpowiada, dla mnie jest świeży i delikatny. Kupiłam w promocji za 4,99 zł
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora