Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed i po - czyli wasze makijaze :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-15, 22:50   #86
Zuza
Raczkowanie
 
Avatar Zuza
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 84
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez smileofangel
szczerze mowiac ja juz nic nie czaje teraz pod makijaz uzywam kremiku soraya matujacego do cery tradzikowej niby rozjasniajacego blizny nawilza mi buzie i jest fajnie jestem z niego zadowolona strasznie przyspiesza gojenie sie tych ranek z reszta jutro juz polowy nie bedzie... wiec co ja mam uzywac bo juz sie pogubilam? latem nie bede sie prawdopodobie tak raczyc fluidami z reszta wtedy dzieki sloncu nawet przed okresem nie mam nic na buzi... ale fakt ze plamki od opalania robia sie takie jakis czerwone... teraz jak ja naloze na buziuchne taki krem z filtrem to po 1 czy nie bede sie swiecic jak ekmh no wiecie po 2 czy to nie blokuje tez tych promieni opalajacych no nie wiem jakis taki zabobon we mnie siedzi ze jak bede za mocnych filtrow uzywac to sie nie opale nie wiem skad to mam ... :/
smile, to czy sie bedziesz swiecic czy nie zalezy od tego, co na twarz nalozysz nie musisz na codzien nakladac kremow do opalania zamiast kremu do twarzy, obecnie kazdy porzadny krem na dzien zawiera filtry przeciwsloneczne, nawet niektore kremy matujace je maja oraz podklady. To, ze jest filtr nie oznacza, ze produkt musi byc tlusty. Wybieraj produkty nawilzajace, nie natluszczajace, o lekkiej konsystencji, np. fluidy i emulsje, a nie ciezsze kremy.
Inna sprawa, to faktycznie wiele osob mysli, ze aplikujac krem z filtrem skora sie nie opali. Opali sie, opali, tylko troszke wolniej i bez uszczerbku dla komorek skory, no i jesli jest to ostre slonce, to rowniez bez poparzen i wszelkich konsekwencji typu przebarwienia etc. I jeszcze jedno, slonce chwilowo lagodzi objawy tradziku, zasusza zmiany, ale to tylko pierwsze odczucie. Pozniej nasila wydzielanie loju, czyli kolko sie zamyka , bo na silnie tlustym podlozu latwiej o rozwoj bakterii wywolujacych zmiany tradzikowe.
A wracajac do przyjemniejszych tematow: Smile - respekt za kamuflaz!!!!! ;->
Ale tak czy siak nawet bez makijazu sliczna z Ciebie dziewczyna. Buziaki
Zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując