Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-09, 11:32   #77
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Sensual mozna je brac w kazdym wieku i o kazdej porzete do ssania sa fajne acerola plus kup sobie na allegro,przy cosmelanie i nie tylko wskazane jest wit c uzupelniac wraz z rutyną..Lapi bez emly to jakas wariatka ze Cie nie znieczulilanie no bomba,widzisz jacy ci lekarze ja mialam na znieczulenie(przy mezo -rok temu) bolało troche ale ona robila to mega szybko wiec dało sie wytrzymac..teraz jestem u innej i co to za nazwa to spytam z reguly jest to kwas hialuridowy coby nawilzyl skore i koktajl witaminek,ale roznia sie cena ,skladem..Jade za 2 tyg..po zabiegu biedronka:rol leyes: ma byc jakas nowosc wybielajaca zarazem wiec to mnie zainteresowało..faj nie sie odmlodzic i wybielic zarazem Cati olejek drenujacy i banki chinskie..jakas jest teraz na allegro specjalna http://www.allegro.pl/item962932463_..._cellulit.html

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

ja mam tez slaby prog bolu,zaffiro wytrzymalam 27 stopni a np Molly powyzej 33 dzielna kobietaprzy mojej wrazliwej paszczy jak nic spalilaby mnie zywcem ot jak anielke - Prusa to takie wrazenie jakby sie mialo zelazko do twarzy przylozone..najpierw chlodzi i takie cieplo zaraz ...na szyji to az drygnelam efekt przypalania czulam wiec nawet nie podnosila mi wyzej..takim zelem bylam grubo posmarowana..Łaze i patrze w lusterko jak narazie lico napiete,gladkie,pory zwezone..ale czy ja cofnełam sie do pampersa to mam watpliwosci
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując