Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 08:18   #33
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nie było mnie dwa dni i myślałam że już nie doczytam do końca

do Kate - odrazu jak zobaczyłam zdjęcie w nowym kolorze włosków blond to pomyślałam sobie że świetnie było by Ci w kolorze Jessici Alby jaki pokazała Kachula. Taki ciemniejszy blond, bardzo jasny mleczno czekoladowy brąz.

Też bardzo mi się podoba taki kolor-nie wiem jaki to ja jestem typ(mama mówi że spod ciemnej gwiazdy ), mam żółtawą jasną cerę, jasnobrązowe oczy(czasem bardziej zielone), i ciemny blond włosy-który na starość (hahaha) mi się jeszcze przyciemnia. Próbowałam już w fotoszopie przerabiać zdjęcie efekt był taki że już nawet w blond mi się nie podobało


A co do fioletowych szamponów-ja mam taki z rosmanna i powiem wam, że widoczne zmiany już po pierwszym użyciu. Ostatnio nałozyłam na włosy odżywkę na to nalałam szamponu i tak zostawiłam z 5 minut- i kolor zrobił się taki chłodniejszy i perłowy. Niestety włosy po zmyciu były tak szorstkie, że odżywkę trzeba było nałożyć od nowa. Jednak pomyślałam sobie, że w ten sposób potraktuję moją płukankę flor illum-zmieszam kilka kropel z odżywką i nałożę na same odrosty jak zżółkną po waxie nic mi nie spłynie a będę mieć pewność, że inne włosy nie złapią mi na fiolet
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora