Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 09:31   #36
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07
Lola20 Dawno Ci tu u nas nie było.I jak woski??? Pisałaś ze jakoś je wyprowadziłaś.Mam nadzieje ze dla Ciebie są ok.
Hej z włosami coraz lepiej - uzywałam ostatnio Wellatonu 12/1, jak dla mnie jest lepszy niż Garnier 111 lepiej rozjasniał włosy i dawał bardziej równomierny efekt (po garnierze te mocniej rozjasnione pasma robiły się mocno popielate i bardzo to kontrastowało z tymi mniej rozjasnionymi, jeszcze rudawymi partiami włosów). Wellaton jest tez chyba łagodniejszy dla włosów i ma lepszą odzywkę. Jest tylko jedno "ale" - ten kolor to niby bardzo jasny popielaty blond, ale u mnie wcale nie wychodzi chłodny - raczej taki neutralny, nawet trochę ciepły. Ale to nie jest dla mnie problemem, od kiedy odkryłam cud w postaci srebrnej płukanki Delii Tak pieknego koloru jak po tej płukance nie miałam jeszcze po żadnej farbie.

Jowitka, ślicznie wyszła Ci ta "szlachetna perła" Joanny . Faktycznie to taki jasniutki beż kurcze sama już nie wiem czy nią farbować, bo nie mam szczęścia do beżowych blondów - zdarzało się,że wpadały u mnie w brąz lub rudy zależy mi raczej na czymś popielatym albo zbliżonym do platyny, ewentualnie neutralnym, żeby mozna to było później posrebrzyć płukanką. Mam też w zanadrzu jedno opakowanie srebrnego blondu 218 z Palette deluxe (więcej nie mieli w drogerii, kupiłam ostatnie pudełko). Ale nie wiem czy jest na tyle wydajna,żeby wystarczyła mi na całe włosy. Druga rzecz to odstraszające opinie na KWC, palette deluxe ma bardzo słabe oceny...
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora