Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe Panny Młode
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 23:26   #2245
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Sodówka , śliczne Takie fikuśne.. Niestety moja mama bidulka , biżuterii prawie nie posiada.. Kurcze MUSZĘ coś znaleźć i już
Takie kizi-mizi jak to dziewczyny na PM2010 okreslily W ogole ciezkie sa zakupy slubne, bo czlowiek ma wyobrazenie tego co chce kupic, a tego czegos po prostu nigdzie nie ma. Co ja sie nalatalam za moja bizu i nigdzie nie moglam znalec tego co chce, w koncu znalazlam w jednym sklepie, ale kolczyki i bransoletka 110£, ostatecznie bym to kupila, ale bardzo sie ciesze, ze znalazlam te bizuterie mamy. W ogole jaja z tym byly, bo przyszla mi akurat woalka dzien przed wyjazdem z pl i chcialam sobie ja przymierzyc z suknia, uczesalam sie mniej wiecej tak ja chce w dniu slubu, umalowalam, zaczelam szperac po toaletce, zeby znalezc kolczyki odpowiedniej dlugosci i miec jakies wyobrazenie tego jak to razem bedzie wygladalo, patrze a tu te kolczyki. Ubralam sie cala, poszlam sie pokazac mamie i mowie:mamo szkoda, ze nie masz do tego bransoletki, bo by ladnie wygladalo, a ona:ale ja mam. Mierze te bransoletke i mama mowi: a ja to mam jeszcze do tego wisiorek, to moglabys go do tego twojego stroika wykorzystac, na co ja: widzisz mamo, nie jestes taka glupia(chcialam powiedziec ale masz dobry pomysl). Cala rodzinka to myslalam, ze sie tam poleje ze smiechu No i do tej pory jada jej tym tekstem:widzisz, nie jestes taka glupia.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora