Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-24, 13:12   #1833
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Który spośród barwionych kremów z filtrem (krem, kompakt, obojętne) ma żółty odcień ?

Edit: Hexxano, zastanawiam się nad kupnem fluidu matującego Eucerin 50+, ale martwi mnie Alcohol Denat. w składzie. Myślisz, że będąc na tym miejscu mógłby poruszyć naczynka ? Bardziej mam na myśli rumień, głównie policzki. Bardzo proszę o wypowiedź

Aqua, Cyclomethicone, Octocrylene (UVB/UVA-II), Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane (Parsol 1789 - UVA), Methylpropanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Tinosorb S - UVA/UVB), Homosalate (UVB), Butyrospermum Parkii Butter, Polyamide-5, Lauroyl Lysine, Polymethylsilsesquioxane, Titanium Dioxide (UVB/UVA-II), Alcohol Denat., Ethylhexyl Salicylate (UVB), Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid (UVB), Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, VP/Hexadecene Copolymer, Trimethoxycaprylylsilane, Trisodium EDTA, BHT, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben.
Monik,patrzac na sklad i umiejscowienie tego skadnika wydaje mi sie,ze bedzie on zneutralizowany i nie powinien wyrzadzic szkody dla obszarow naczynkowych badz samych naczynek.

Lenko nie ma za co
Mam nadzieje,ze spasuje Ci Avenka-sama jeszcze nie testowalam nowych wersji.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora