Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy na straganiku Gazetowym - problem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-28, 13:19   #3
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Perfumy na straganiku Gazetowym - problem.

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Jeśli nie odpowiada na prywatne wiadomości to może spróbuj poprosić ją na forum pisząc nowy post np proszę o kontakt ....czy prywata do .......Sama tak kiedyś robiłam a zdarza się też czasami ,że poczta gazetowa szwankuje i nie wszystkie wiadomości dochodzą.Chociaż sądząc po tygodniowym opóźnieniu i Twoich obawach co do świeżości to chyba raczej nie będzie wina poczty.Popatrz może czy nie udziela sieęna innych forach gazetowych ,bo jeśli tak to możesz tam też próbować prosić ją o kontakt.
ja nie pisałam na maila gazetowego, po prostu przeszłyśmy na maila "prywatnego", bo ja nie łapię się na straganiku jeszcze no i nie mam maila gazetowego. A co do opóźnienia to wrzuciła mi liścik do paczki, że przeprasza za opóźnienie ale nie miała wcześniej jak przez nawał pracy.. Ale nie zmienia to faktu, że na maile nie odpisuje.. no ale poczekam jeszcze kilka dni i jak dalej będzie zero odzewu to zrobię tak jak mówisz.. dzięki
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując